Chata Žár

Főbb kényelmi szolgáltatások

  • 100 m²
  • 2 hálószoba
  • 1 fürdőszoba

Elhelyezkedés

    A 2 hálószobás Chata Žár gyors hozzáférést biztosít olyan városi látnivalókhoz, mint a mindössze 5 percnyi sétára található Zumberk Fortress. Az akár 5 vendég befogadására alkalmas ingatlan szaunát kínál a további kikapcsolódáshoz.

    A Theresa valley körülbelül 4 km-re, az Ascension of the Virgin Mary Church pedig nagyjából 6 km-re van a Zar városi nyaralótól. A vendégek értékelni fogják az olyan történelmi helyek közelségét, mint a 10 percnyi kocsiútra található Cuknstejn fortress.

    A Chata Žár a hegyre nyílik. A Zar városi szállás magába foglal egy fürdőszobát külön WC-vel és zuhanyzóval. A fürdőszobákban hajszárító és törölközők is biztosított kényelme érdekében.

    Az 1 fürdőszobás villa magába foglal egy teljesen felszerelt konyhát, ami mindent tartalmaz, amire szüksége lehet, többek között kávé/tea készítőt, hűtőt és sütőt.

    Fontos információ

    Bejelentkezés: 15:00-23:30 között
    Kijelentkezés: 08:00-11:00 között

    Chata Žár szobalehetőségek

    A Chata Žár a hegyre nyílik. A Zar városi szállás magába foglal egy fürdőszobát külön WC-vel és zuhanyzóval. A fürdőszobákban hajszárító és törölközők is biztosított kényelme érdekében.

    Bejelentkezés ideje
    Kijelentkezés ideje
    Vendégek
    2 vendég

    Felnőtt:

    2

    Gyerekek:

    0
    Chata Žár Közelben fotó Chata Žár Ágyak fotó Chata Žár Kültér fotó Chata Žár Kilátás fotó Chata Žár Létesítmények fotó Chata Žár Egyéb fotó Chata Žár Létesítmények fotó Chata Žár Ágyak fotó Chata Žár Létesítmények fotó Chata Žár Konyha fotó
    2 hálószobás ház

    Méret: 100 m²

    Ágytípus: 1 nagy franciaágy

    Részletek +

    Chata Žár elhelyezkedése

    Látnivalók
    Nagyszerű éttermek
    Közlekedés

    Chata Žár vendégértékelései

    Itt ellenőrzött értékeléseket találhat, amelyeket felhasználóink jelentettek meg ezen a weboldalon

    Még nincsenek hozzászólások :(

    Ha ebben a hotelben szállt meg, kérjük ossza meg velünk tapasztalatait

    Írja meg saját értékelését!

    Írja meg saját értékelését!

    Mikor utazott?

    Értékelése

    Nagyon rossz
    Kitűnő

    Az Ön adatai

    Hol lakik?
    Köszönöm! Köszönjük, hogy időt szánt tapasztalatainak megosztására. Az Ön véleménye hamarosan nyilvánosság elé kerül.

    Az értékelés nem lett elküldve.

    Próbálja meg újra.

    Gyakran Ismételt Kérdések

    • Az ingatlan biztosít konyhát?
      Igen, az ingatlan biztosít teljesen felszerelt konyhát kávé/tea készítővel, hűtővel és sütővel.
    • A nyaraló engedélyez háziállatokat?
      Igen, a nyaraló vendégei tartózkodhatnak háziállatokkal.
    • A Chata Žár rendelkezik spa-szolgáltatásokkal?
      A Chata Žár vendégei kikapcsolódhatnak a szaunának köszönhetően.
    Köszönjük, hogy feliratkozott
    Pénznem
    • USD Amerikai dollár
    • EUR Euro
    • GBP Font sterling
    • AUD Ausztrál dollár
    • CAD Kanadai dollár
    • BRL Brazil real
    • CNY Kínai jüan
    • CZK Cseh korona
    • DKK Dán korona
    • HKD Hongkongi dollár
    • ILS Izraeli új sékel
    • JPY Japán jen
    • MYR Maláj ringgit
    • NZD Új-zélandi dollár
    • NOK Norvég korona
    • PLN Lengyel złoty
    • RON Román lej
    • RUB Orosz rubel
    • SAR Szaúdi riál
    • SGD Szingapúri dollár
    • ZAR Dél-afrikai rand
    • KRW Dél-koreai von
    • SEK Svéd korona
    • CHF Svájci frank
    • TRY Török líra
    • UAH Ukrán hrivnya
    • ARS Argentin peso
    • THB Thai bát
    Válasszon nyelvet
    Nézze meg a legjobb elérhető árakat
    Az árak megtekintéséhez adja meg adatait
    Bejelentkezés ideje
    Kijelentkezés ideje
    Vendégek
    2 vendég

    Felnőtt:

    2

    Gyerekek:

    0
    Chata Žár